Upgrade your standard tour to our DR ARNOTT EXPERIENCE

Only on SATURDAYS & SUNDAYS – Click here to book.

ZEJDŹ W GŁĄB, BY POZNAĆ UKRYTE DZIEJE EDYNBURGA

Podróż do zamierzchłej przeszłości

Wyobraź sobie zatrzymaną w czasie plątaninę uliczek i budynków, gdzie wydarzenia sprzed wieków czekają, by je opowiedziano.

Odkryj prawdziwe oblicze zapomnianej przeszłości Edynburga i zobacz, jak naprawdę wyglądało codzienne życie ludzi, którzy kiedyś mieszkali, pracowali i umierali przy jednej z uliczek tego miasta.

The Real Mary King’s Close ukryte jest pod głównym ciągiem ulic Edynburga – Royal Mile – charakterystyczną, pełną ruchu częścią miasta.

Owiane mitem, tajemnicze “the Close” zapewnia zwiedzającym wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju atrakcje, które zadowolą nawet najbardziej wymagających turystów. Uwolnij sekrety jedynej zachowanej w Edynburgu XVII-wiecznej ulicy, powędruj labiryntem pasaży Starego Miasta (Old Town), nie narażając się przy tym na oblanie pomyjami…

ZAMÓW BILETY

Wyrusz na najbardziej unikalną podziemną przygodę w Edynburgu

  • Przygotuj się na autentyczną przygodę z naszymi bezpłatnymi przewodnikami audio dostępnymi w naszej mobilnej aplikacji “Mary King’s Close Audio Guide”
  • Odkryj prawdziwe wglądy w tajemniczą przeszłość miasta.
  • Wciel się w rolę byłych mieszkańców i poznaj ich historie.
  • Spotkaj Doktora Dżumy i zrelaksuj się na spokojnym dziedzińcu na świeżym powietrzu. • Zanurz się w ukrytej historii Edynburga podczas wszechstronnej godzinnej wycieczki z przewodnikiem.

Jak działają przewodniki audio:

  • Po prostu pobierz aplikację “Mary King’s Close Audio Guide
  • Wybierz swój preferowany język i uzyskaj dostęp do treści.
  • Podczas wizyty dostaniesz kod odblokowujący treść aplikacji i umożliwiający słuchanie plików audio podczas wycieczki.

PROSZĘ PAMIĘTAĆ – obowiązkowe jest posiadanie słuchawek podczas wizyty, więc nie zapomnij zabrać ich w dniu przyjazdu. Możesz także kupić słuchawki w naszym sklepie. Nie masz smartfona? Nie martw się – nadal możesz zarezerwować przewodnik audio, wysyłając do nas e-maila z numerem rezerwacji na adres contact@realmarykingsclose.com.

©The Real Mary King's Close. All Rights Reserved.
Continuum Attractions Logo
Continuum Attractions is committed to achieving the highest standards of Health & Safety to all its visitors and employees. We are proud of the processes, systems and procedures we have in place across our business. Health & Safety is much a part of our company culture as our dedication to delivering unique experiences in memorable locations.